Większa czcionka
Większy kontrast
Wersja tekstowa

Samorząd szkolny

Cześć! To my! Nowy samorząd szkolny. Dziękujemy, że nam zaufaliście. Postaramy się, by ten rok szkolny minął Wam w miłej atmosferze. Obiecujemy, że z nami nie będziecie się nudzić.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ

Samorząd szkolny zorganizował długo oczekiwany, szczególnie przez chłopców naszej szkoły, turniej piłkarski. Mecze rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV-VI. Mistrzem szkoły została klasa 6b. Wicemistrzostwo zdobyła klasa czwarta, a trzecim miejscem musieli zadowolić się uczniowie 5b. Zwycięzcy oprócz złotych medali otrzymali też puchar. Gratulujemy.

Wiosenne kwiaty

Samorząd szkolny zorganizował konkurs na najpiękniejszy wiosenny bukiet papierowych kwiatów. Zwyciężyła klasa 5b, drugie miejsce 6b, trzecie 4b. Gratulujemy.

Witamy wiosnę

Wiosnę witaliśmy bardzo kolorowo. Każda klasa miała przyjść do szkoły ubrana w jednym z wiosennych kolorów. Kolory zostały wylosowane wcześniej, no i niektóre klasy musiały się trochę natrudzić, żeby znaleźć ubranie w danych kolorze np. fioletowym.

„TWENTY”

Samorząd szkolny zorganizował konkurs w grę komputerową „TWENTY”. W zawodach brali uczniowie wszystkich klas: od pierwszej do szóstej. Najpierw przeprowadzono eliminacje. Osoby, które miały najlepsze wyniki zakwalifikowały się do finału. W klasach I-III zwyciężył Tobiasz Plota z 3b, drugie miejsce zdobyła Amelia Branicka z 2b, a trzecie Zuzanna Zandek też z 2b. Wśród starszych uczniów mistrzem okazał się Filip Budzik z 6b, drugie miejsce wywalczyła Dobrochna Michalska z 6b, a trzecie Martyna Krajewska z 5b. Gratulujemy.

„Babeczkowe szaleństwo”

Samorząd szkolny zorganizował muffinkowy kiermasz. Ciasteczka upiekli uczniowie z klasy 6b oraz 5b. Było słodko.

AKCJA „NAKRĘTKA”

Informujemy, że w I semestrze zebraliśmy razem 128 kilogramów plastikowych nakrętek. Najwięcej, bo aż 65,3 kilograma zebrały klasy drugie. Drugie miejsce zdobyły dzieci z oddziału przedszkolnego, a trzecie klasa 5b. GRATULUJEMY. Jednocześnie mamy nadzieję, że w II semestrze zbierzemy jeszcze więcej nakrętek. 


KONKURS NA NAJSMACZNIEJSZE PIERNICZKI

W grudniu zorganizowaliśmy konkurs na najsmaczniejsze świąteczne pierniczki.  Jurorzy oceniali smak, wygląd i sposób podania. Było pysznie!!!!


ZBIÓRKA DARÓW DLA SCHRONISKA DLA PSÓW I KOTÓW W GAJU

W grudniu samorząd szkolny zorganizował zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt w Gaju. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy mają dobre serca i wsparli naszą akcje. Dary zostały przekazane- psy i koty bardzo się ucieszyły, a pracownicy schroniska dziękowali nam za pomoc – przekazane dary: karmę dla psów i kotów, tekstylia oraz zabawki dla zwierząt. 


ANDRZEJKI

W środę 10 listopada Samorząd zorganizował zabawę andrzejkową. Podczas imprezy były wróżby, zabawy, konkursy no i oczywiście tańce. Andrzejki się udały, było wesoło i sympatycznie.


KONKURS NA NAJSYMPATYCZNIEJSZĄ DYNIĘ

Samorząd szkolny zorganizował konkurs na „najsympatyczniejszą dynię”.  Prace uczniów zostały ocenione i wybrano kilka najciekawszych prac. Wybór był bardzo trudny, zobaczcie sami:


DZIEŃ NAUCZYCIELA

Z okazji Dnia Nauczyciela Samorząd szkolny zorganizował konkurs na najpiękniejszą laurkę dla nauczycieli. Każda klasa przygotowała jedną dużą "laurę". Były naprawdę piękne i okazałe.

Kontakt i lokalizacja

Os. Jana III Sobieskiego 102
60-688 Poznań
61 823 43 71