Większa czcionka
Większy kontrast
Wersja tekstowa

Słoneczna Vb wita wiosnę

        Klasa Vb 21.03.2017 r. słonecznie przywitała wiosnę. Samorząd szkolny zaproponował, by w naszym ubraniu dominował kolor, który wylosujemy. Nasza koleżanka Zuzanna Wolniewicz wylosowała kolor żółty. Rodzice zaproponowali nam, że kupią materiał w kolorze żółtym, z którego -  według własnych pomysłów - zaprojektujemy swój ubiór. Na zdjęciu widać nas owiniętych w żółty materiał. I zaszaleliśmy, pomysłów mieliśmy mnóstwo, część z nich zrealizowaliśmy co widać na zdjęciu. ŻÓŁTE były: spodnie, spódniczki, szaliki, swetry, bluzy, skarpetki, apaszki, czapki, okulary, balon, buty, torby, bransoletki, gumki i ozdoby do włosów. Najwięcej żółtych elementów miał Maurycy Grochowalski. Bawiliśmy się świetnie, a z nami nasza wychowawczyni p. Hanna Gintrowicz.

       Zebraliśmy najwięcej punktów w trakcie konkursu, gdy opiekun samorządu p. Halina Mockiewicz przeliczała nasze ubiory i dodatki na punkty. Zajęliśmy I miejsce. Ze smakiem, wspólnie zjedliśmy ptasie mleczko, naszą słodką wygraną.

     W tym dniu rozstrzygnięto też konkurs na najpiękniejszy klasowy bukiet. Tak się rozpędziliśmy, że zrobiliśmy ręcznie tyle kwiatów. Wystarczyło na kilka bukietów. I miejsce było nasze.

Kontakt i lokalizacja

Os. Jana III Sobieskiego 102
60-688 Poznań
61 823 43 71