Większa czcionka
Większy kontrast
Wersja tekstowa

Konferencja: Do twarzy mi nie tylko w niebieskim – o barwach wokół autyzmu w codziennej komunikacji

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Wielkopolski wraz z Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w konferencji pt.: „Do twarzy mi nie tylko w niebieskim – o barwach wokół autyzmu w codziennej komunikacji”.

Do udziału w konferencji zapraszamy najbardziej zainteresowanych, czyli rodziców, opiekunów, osoby niepełnosprawne, jak również przedstawicieli placówek edukacyjnych, ośrodków rehabilitacyjnych oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz osób ze spektrum autyzmu.

Konferencja odbędzie się 13 maja 2019 r. w Biurowcu Omega (na parterze), przy ul. Dąbrowskiego 79 A w Poznaniu. 

Partnerami konferencji są: Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu oraz Fundacja na Rzecz Integracji Osób Niepełnosprawnych i Autystycznych FIONA.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 6 maja 2019 r. pod adresem e-mail: konferencje.poznan@pfron.org.pl . 

W zgłoszeniu prosimy o podanie, czy są Państwo np. rodzicem/opiekunem osoby ze spektrum autyzmu, terapeutą, czy też reprezentują Państwo daną placówkę/instytucję. 

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

W załączeniu zamieszczamy program konferencji z możliwością pobrania do wydruku (kliknij w link):


http://www.pfron.org.pl/fileadmin/News/Oddzialy/wielkopolski/2019/04_2019/Do_twarzy_mi_nie_tylko_w_niebieskim_-_o_barwach_wokol_autyzmu_w_codziennej_komunikacji_-_zaproszenie_na_konferencje/Zaproszenie_Do_twarzy_mi_nie_tylko_w_niebieskim_-_o_barwach_wokol_autyzmu_w_codziennej_komunikacji_13.05.2019.pdf?utm_campaign=pfron&utm_source=df&utm_medium=download

Kontakt i lokalizacja

Os. Jana III Sobieskiego 102
60-688 Poznań
61 823 43 71