Większa czcionka
Większy kontrast
Wersja tekstowa

DRZWI OTWARTE

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte organizowane w formie gry terenowej. W obecnej sytuacji epidemiologicznej postawiliśmy na bezpieczną, ciekawą i super zabawę rodzinną.

Plan gry jest bardzo prosty: Start od godz. 10:00 spod szkoły! Otrzymają Państwo pakiet startowy z mapą oraz niezbędnymi gadżetami. Następnie postępując zgodnie z instrukcją zatrzymają się przy stanowiskach, gdzie otrzymają od nauczycieli garść informacji np. o zajęciach dydaktycznych, dodatkowych, językowych itp., które realizowane są w Naszej szkole. Żeby nie było nudno, ani zbyt łatwo do wykonania przy każdym punkcie będzie ciekawe zadanie… i niespodzianki. To tak słowem wstępu, a szczegóły otrzymają Państwu na miejscu! Zapraszamy przyszłych uczniów wraz rodzicami.

O godz. 15:00 zapraszamy na rozmowę z Dyrekcją, Pedagogiem, Psychologiem i Kierownikiem Świetlicy,  które odbędzie za pomocą platformy Zoom, będą mieli Państwo możliwość zadania pytań.  


 

Join Zoom Meeting

 

us05web.zoom.us/j/84715596915?pwd=ZkdLdzJINkZzQ1RsajZXZjlYSGtCdz09

 

 

 

Meeting ID: 847 1559 6915

 

Passcode: yL0BLS


 

*Wszystkie zaplanowane przez nas działania uwzględniają obowiązujące przepisy i obostrzenia sanitarno - epidemiologiczne.

Kontakt i lokalizacja

Os. Jana III Sobieskiego 102
60-688 Poznań
61 823 43 71